KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10659680
nr 1065 9680
Ulla Nordenfelt
(f. 1926), Sverige
Akvarell, Ulla Nordenfelt, Birgit Cullberg, signerad, 29x29
Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.
måndag 31 oktober 2016
kl 20:23:48